Hakkımızda

Op.Dr.Meltem Aksu

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Meltem AKSU, 1996-2002 yılları arasında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinde eğitim gördü.

2003 yılında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum İhtisasına başladı ve 2008 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı ünvanını aldı.

İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 5 yıl boyunca, Obstetri (Gebelik takibi ve Doğum ), Perinatoloji (Yüksek Riskli Gebelik), İnfertilite (Kısırlık), Menopoz, Jinekoloji ve Endoskopik Cerrahi ünitelerinde çalıştı.

2009 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniğinde Laparoskopik Cerrahi eğitimi aldı ve bu eğitim sırasında Dr.Resad Paya Pasic , Dr. Shailesh Puntambekar ve Dr.Fatih Şendağ ile birlikte çalışma fırsatı buldu. 2009-2012 yılları arasında İzmir Aliağa Devlet Hastanesinde hizmet verdi aynı zamanda özel muayenehanesinde çalıştı. 2012 ve 2017 yıllarında Özel HRS Ankara Kadın Hastanesi, Özel Ankara Koru Hastanesi, Özel Ankara Medicana International, Özel Ankara Memorial Hastanesinde Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görev yaptı.

2017 Mayıs ayından itibaren kendi muayenehanesinde görevine devam etmektedir. Özel ilgi alanları arasında Gebelik, Doğum, İnfertilite (kısırlık) , Cinsel işlev bozuklukları ve vajinismus, Endoskopik (Laparoskopi ve Histeroskopi) Cerrahi, Kadın genital organ estetik cerrahisi, Ürojinekolojik Cerrahi yer almaktadır.